Верховна Рада підтримала новий закон щодо дешевого розмитнення “євроблях”

Як стало відома вчора, українські парламентарі підтримали за основу законопроєкт 4643-д, в якому пропонується механізм доступного розмитнення ввезених авто з іноземною реєстрацією протягом 180 днів.

Заступник голови податкового комітету Олександр Ковальчук під час представлення законопроєкту на трибуні Верховної Ради зазначив, що це розв’яже проблему легалізації транспортних засобів, які були ввезені на територію України до 31 грудня 2020 року завдяки новій формулі розрахунку. Вона діятиме протягом 180 днів з дня набрання чинності нового закону.

Варто підкреслити, що формула не залежатиме від вартості авто, а лише від віку, об’єму та типу мотора. Право на розмитнення за новою формулою отримають водії, що реєструватимуть не більше однієї автівки на особу. Також дія закону не поширюватиметься на транспортні засоби, що не відповідають екологічним нормам “Євро-2” або мають походження з країни, визнаною державою-агресором або з тимчасово окупованих територій.

Президент України Володимир Зеленський вже заявив, що підтримує схвалення у першому читанні законопроєкту про пільгове митне оформлення авто з іноземною реєстрацією.

“Цей законопроєкт є розумним компромісом, який, з одного боку, допоможе захистити власників уже ввезених недорогих автівок, а з іншого – захистить нашу екологію від шкідливих викидів, але головне – дасть змогу нарешті провести державну реєстрацію цих авто й забезпечити необхідну безпеку всіх учасників дорожнього руху”, – підкреслив Гарант Конституції України.

Нагадаємо, що ухвалені вчора парламентом за основу проєкти законів (№ 4643-д, № 4644-д) пропонують пільгову ставку розмитнення автівок, які в’їхали на територію України до кінця 2020 року, на рівні не вище 1 тисячі євро.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело president.gov.ua

Коментарі
Завантаження...