Величезний позашляховик під назвою “Україна” показали на тест-драйві (відео)

Автомеханіки Юрій Кордупель з міста Збараж, Тернопільська область, власноруч побудували унікальний позашляховик. Машина отримала назву “Україна”, а її характерною рисою є великі габарити – розміром вона з повноцінну вантажівку, пише MMR.

Про незвичайну саморобку в своєму сюжеті на YouTube розповів канал OGDRIVE. Як випливає з ролика, за основу майстри взяли шасі від військової вантажівки підвищеної прохідності ГАЗ-66. Від цієї ж моделі позашляховику частково дістався і кузов. Водночас двигун – дизель потужністю 150 к.с. – і кермо запозичили у старого Mercedes-Benz.

Важить “Україна” понад 4,5 тонн, на борт вона може прийняти до 7 осіб. Максимальна швидкість руху позашляховика становить 90 км/год, а ось яка витрата пального, поки невідомо – зараз машина проходить дорожні випробування, які мають це встановити.

Водночас їде він будь-якою місцевістю – ніяких перешкод “Україна” не боїться

Щоб на такому великому авто було комфортно пересуватися, його оснастили камерою заднього виду. Також “Україну” забезпечили електричними склопідйомниками і люком. Позаду встановлено сходи на дах, а на капоті видніється великий хромований шильд “Ukraine”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!