В Україні змінили умови автоцивілки

Вже з 1 липня 2022 року збільшується розмір страхових сум по обов’язковому страхуванню цивільно-правової відповідальності власників транспортних засобів.

Як стало відомо AMPERCAR.com, Національний банк за поданням МТСБУ прийняв рішення щодо збільшення з 1 липня 2022 року страхових сум (максимального розміру виплат) за договорами обов’язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників авто та інших наземних транспортних засобів.

Так, до 160 000 гривень збільшать виплати на одного потерпілого за шкоду, заподіяну майну потерпілих (до змін ця сума становила 130 000 гривень). До 320 000 гривень зростуть виплати на одного потерпілого за шкоду, заподіяну життю та здоров’ю потерпілих (до змін ця сума становила 260 000 гривень).

Зазначається, що збільшення страхових сум за договорами ОСЦПВ дозволить учасникам дорожнього руху отримати кращий рівень захисту їх фінансових інтересів. На думку фахівців, це актуально в умовах зростання цін на деталі та комплектуючі до автомобілів. Тим часом, вартість полісу для споживачів суттєво не зросте.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело МТСБУ