В Україні затверджено новий порядок надання інформації щодо порушення ПДР

Кабінет міністрів України офіційно затвердив новий безплатний порядок надання інформації про адміністративне правопорушення у сфері безпеки на автомобільному транспорті, тобто при фіксації порушень Правил дорожнього руху.

Зазначається, що відповідний указ було прийнято на вчорашньому засіданні уряду. Згідно з новою процедурою, особа може звернутися в сервісні центри Міністерства внутрішніх справ незалежно від місця реєстрації та вказати бажаний спосіб отримання даної інформації щодо Порушень правил дорожнього руху.

Варто відзначити, що цього указу суттєво зменшить час на ознайомлення з інформацією про адміністративне правопорушення. Так, кожний громадянин може звернутися в сервісні центри МВС незалежно від місця реєстрації та вказати:

– бажаний спосіб отримання інформації (на пошту або по телефону);
– номер телефону або адресу електронної пошти.

При скоєнні адміністративного правопорушення, яке буде зафіксовано в автоматичному режимі, в повідомленні від МВС буде вказано:

– орган, яким прийнято рішення про накладення стягнення;
– інформацію про особу, яка винесла постанову про адміністративне правопорушення;
– дату прийняття рішення;
– статтю КУпАП, вимоги якої порушені;
– ідентифікатор для доступу до інформації, розміщеної на сайті МВС (де містяться фото і відео вчинення правопорушення).

Міністерство внутрішніх справ України забезпечить доступ до пошуку інформації із зазначенням номерного знака транспортного засобу, серії та реєстраційного номера бланка свідоцтва про реєстрацію ТЗ.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело pravo.ua