В Україні запустили чат-бот для сповіщення про талони на складання практичного іспиту «на права»

Головний сервісний центр МВС запустив офіційний чат-бот у телеграмі – ТалонБот. Він створений для пошуку вільних талонів на складання практичного іспиту. Про це повідомляє сайт ГСЦ МВС.

У разі наявності система автоматично надсилатиме повідомлення кожні 10 хвилин в телеграм. Після отримання сповіщення про наявність вільного талона потрібно перейти за посиланням в Е-Запис та взяти талон на отримання послуги.

Як користуватись ТалонБот

Для отримання сповіщення про наявність вільних талонів, для початку необхідно перейти у ТалонБот. Після цього натиснути кнопку «Розпочати» та «Знайти талон для реєстрації на складання практичного іспиту». Далі кандидат у водії обирає:

  • категорію транспортного засобу, на якому перевірятиме навички з водіння;
  • область, в якій бажає скласти практичний іспит;
  • сервісний центр МВС;
  • натиснути «Так, я хочу отримувати інформацію про талони» та «Запис доступний через сайт».

Після сповіщення необхідно зайти в Е-Запис, зареєструватися та взяти талон на складання практичного іспиту. Звертаємо увагу, що кандидат у водії одночасно може відстежувати наявні талони у п’яти сервісних центрах МВС.

Після успішного запису на практичний іспит, у чат-боті можливо скасувати пошук та надходження сповіщень про наявні талони. Це здійснюється у головному меню кнопкою  «Мої відстеження/Зупинити бота».

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!