В Україні випустили потужні спецмашини на базі моделі IVECO (фото)

Компанія АМАКО спільними зусиллями із виробником Polycar ввели в експлуатацію 3 спеціалізовані повнопривідні вахтові машини на шасі повнопривідного IVECO EuroCargo. Новинки оснащені системою повного приводу та відповідають екологічному стандарту Євро-5.

Як повідомили у пресслужбі виробника, автомобіль розрахований на перевезення 22 осіб, для кожного з яких передбачено окреме сидіння. Через специфіку галузей, в яких працює такий тип транспорту, сидіння мають ремені безпеки. За комфорт в фургоні відповідає кліматичне обладнання, а саме подвійна система обігріву: автономний дизельний повітряний обігрівач та система кондиціонування салону. Завдяки стінкам загальною товщиною 50 мм в фургоні зберігається комфортний заданий температурний режим, не залежно, холод або спека за бортом.

Шасі IVECO EuroCargo має потужний дизельний двигун на 252 кінські сили та 850 Нм, металевий передній бампер із захисними решітками передніх фар, LED денні ходові вогні, протитуманні фари та ксенонові фари головного світла, що забезпечують чітку видимість під час несприятливих погодних умов.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!