В Україні створили електромобіль із запасом ходу до 200 км та вартістю $ 25 тисяч

Перший прототип електромобіля “Карпати” планується випробовувати у Стрию до кінця року, а його орієнтовна ціна становитиме від $25 000 до $30 000.

У Києві на виставці було представлено першу українську легку електричну вантажівку, що демонструє її потенціал як майбутнього серійного транспортного засобу.

Львівський автобусний завод “Стрий-Авто” представив “Карпати” – легку електричну вантажівку, яка на понад 70% складається з компонентів місцевого виробництва.

Конструкція автомобіля побудована зі сталі, в той час як кузовні панелі виготовлені з використанням склопластику. Скло та шини виготовляють у Білій Церкві, а колеса, ресори та сидіння також вітчизняного виробництва.

Наразі 1,5-тонний кузов оснащений механізмом нахилу, але може бути налаштований відповідно до індивідуальних побажань замовника.

Тягові батареї, рульовий механізм та приладова панель виготовлені за китайськими технологіями, вісь та електродвигун – з Італії, а фари – з Туреччини.

Запас ходу електромобіля становить до 200 км на одному заряді, хоча він може бути збільшений за рахунок встановлення більш потужної акумуляторної системи.

Перший прототип електромобіля “Карпати” пройде випробування у Стрию до кінця року. Паралельно розроблятиметься ще одна версія електромобіля, що призведе до презентації фінальної серійної моделі.

Після презентації серійної версії розпочнеться прийом замовлень та виробництво. Очікуваний ціновий діапазон електромобіля – від $25 000 до $30 000.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!