В Україні порушників на дорогах ловитимуть “фантоми”: що потрібно знати водіям

Незабаром порушників на українських дорогах ловитимуть автомобілі-“фантоми”, але поки мало хто знає про принципи їх роботи.

Перший заступник начальника Департаменту патрульної поліції України Олексій Білошицький більш детально розповів на своїй Facebook-сторінці про роботу таких патрулів.

За його словами, мета автомобілів-“фантомів” запобігти правопорушення і запобігти можливим негативним наслідкам на дорозі, а не притягнути до відповідальності як можна більшу кількість водіїв.

“Сама наявність цих автомобілів на дорозі і розуміння водіїв, що такий автомобіль може так само рухатися в потоці транспорту, і відреагувати на правопорушення в разі виявлення, дисциплінує водіїв дотримуватися правил дорожнього руху”, – уточнив він.

Читайте також Mercedes має намір скласти конкуренцію Tesla з виробництва електричних авто
Представник поліції зазначив, що такі автомобілі фіксують правопорушення як у напрямку свого руху, так і в зустрічному напрямку. У разі фіксації порушення, включаються спеціальні сигнали синього і червоного кольору та автомобіль порушника зупиняється. Після цього водія притягають до відповідальності.

Поліцейські, які несуть службу в “фантомах”, будуть перебувати у форменому одязі, з усіма атрибутами.

Також він показав роботу “фантомів” на практиці:

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...