В Україні подорожчають вживані автомобілі: які моделі зростуть в ціні

Вживані автомобілі із США подорожчають вже цього року. У деяких випадках ціна може зрости майже на тисячу доларів. Причина – нова система оподаткування, пише «Главком».

Як повідомляє ITC з посиланням на асоціацію «Укравтопром», 1 квітня 2021 року Державна митна служба відправила всім своїм підрозділам лист «Про витрати на транспортування», в якому регулюється нове визначення митної вартості будь-яких транспортних засобів, що ввозяться в Україну з США.

Тепер, визначаючи митну вартість автомобіля і нараховуючи на нього податки при розмитненні, на митниці будуть враховувати не тільки вартість автомобіля, але і витрати на транспортування авто в Україну.

Раніше ці витрати рахували уніфіковано – $400 за авто. Тепер підхід буде інший. Залежно від віддаленості порту США, вартість доставляння варіюється від $700 до $1300.

Тепер, кажуть експерти, середня вартість транспортування авто в Україну може зрости з $400 до $1000. Оскільки на цю вартість нараховується 20% ПДВ, він виросте з $80 зараз до $200. Таким чином, вартість розмитнення зросте в середньому на $120 за умови, що порт, з якого доставляється автомобіль, розташований не надто далеко.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело Главком

Коментарі
Завантаження...