В Україні почав дорожчати бензин: чого чекати водіям

Вартість бензину на українських АЗС різко підскочила вгору. Міністерство економіки встановило середню вартість цього виду пального на рівні з 24,84 грн за літр до 24,92 грн за літр. Таким чином, упродовж червня середня вартість бензину на заправках може зрости 29,92 грн за літр.

Якщо порівнювати з показниками травня, то ціна бензину зросла на 0,3%. Тим часом вартість дизельного пального зросла на 0,1% — до 20,91 грн за літр.

Нагадаємо, раніше уряд спробував врегулювати ціни на пальне. Так, на початку квітня між Кабінетом міністрів і найбільшими мережами АЗС було укладено неформальну угоду. Зокрема Кабінет міністрів пообіцяв закрити нелегальні АЗС, і припинити торгівлю в країні низькоякісним пальним, у свою чергу він залишав за собою право фіксувати ціни на пальне.

Раніше експерт ринку Сергія Куюн заявив, що в червні на українському ринку може виникнути проблема із нестачею пального, тому доведеться шукати альтернативні рішення. Також він додав, що у місяць Україна споживає 900 тисяч тон усіх видів нафтового пального.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!


Коментарі
Завантаження...