В Україні можуть заборонити шансон в маршрутках

У парламенті працюють над проєктом закону, який розробляється в рамках боротьби з “акустичним насильством” – фактично він заборонить водіям маршруток включати музику у салоні. Про це стало відомо зі слів депутата від партії “Європейська солідарність” Володимира В’ятровича.

Політик наголошує на тому, що пасажири в салоні маршрутки не зобов’язані розділяти музичні смаки водія.

“Цей закон простий, але дуже необхідний і очевидний. Його мета – обмежити можливість “акустичного насильства” над пасажирами. Пасажир не повинен розділяти якісь уподобання водія, музичні або кінематографічні. Кожен бажаючий може слухати все, що він хоче в громадському транспорті, маючи навушники, це нормальна світова і європейська практика”, – заявив депутат від “Європейської Солідарності”.

Крім того, В’ятрович нагадав, що в країні вже було багато гучних скандалів, які пов’язані з незгодою пасажирів слухати ту музику, яку ставив водій громадського транспорту. Тобто прийняття цього закону могло б зменшити градус напруги у суспільстві.

“Сподіваюся, після прийняття закону такого не буде. Якщо говорити про відповідальність – вона буде лежати на перевізника, якого можуть позбавити ліцензії. Є всі підстави для того, щоб парламент спокійно прийняв цей закон”, – наголошує парламентар.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело gazeta.ua