В Tesla Model S Plaid виявлено серйозну проблему з гальмами (відео)

Експерти з YouTube-каналу Speed ​​Academy вивели на гоночний трек електрокар Tesla Model S Plaid, щоб перевірити його спортивні можливості. Найшвидший з серійних автомобілів, що коли-небудь випускалися, підніс неприємний сюрприз: він тричі мало не розбився через дивну проблему з гальмівною системою. Зібрані дані вже надіслали автовиробнику для аналізу.

Tesla Model S Plaid чудово почувається на прямій завдяки величезній потужності, але трекова їзда цій машині протипоказана, і ось чому.

Досвідчений експерт Саша Аніс тричі мало не розбив надпотужний електрокар на швидкості 240 км/год через раптову відмову гальмівної системи. Точніше, не повної відмови, а неадекватної роботи гальм. Проблема виявилася на надзвичайно високій швидкості при гальмуванні: після натискання на педаль гальма Tesla Model S Plaid блокує колеса і відмовляється уповільнюватися належним чином. Від серйозної аварії експерта уберіг газон.

Проблема з гальмами фіксувалася тричі на тому самому місці траси. Автомобіль з нез’ясованої поки що причини блокував колеса задньої осі. Система ABS не працювала належним чином. Очевидно, це пов’язано з нерівностями у цьому місці траси.

Подальший аналіз зібраної технічної інформації допоміг краще зрозуміти виявлену проблему. Щоразу, коли Tesla Model S Plaid у зоні гальмування наїжджала на нерівність, ABS з якоїсь причини переставала розгальмовувати задні колеса, через що машина ставала некерованою. Під час гальмування першими блокувалися саме вони. На початку уповільнення швидкість обертання задніх коліс була на 80 км/год менша, ніж у передніх – вони починають гальмувати першими, чого бути в принципі не повинно. Виробництвом ABS для Tesla Model S Plaid займається компанія Bosch.

Це далеко не всі претензії до гальм Tesla Model S Plaid. У цілому нині продуктивність виконавчих механізмів гальмівної системи залишає бажати кращого, як і якість гальмівної рідини. Чимало питань викликає і новомодне кермо-штурвал. Пілот неодноразово випадково натискає на сигнал клаксона під час керування електрокаром. Рулити за допомогою урізаного «бублика», м’яко кажучи, не дуже зручно, що чудово видно в цьому ролику.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело youtu.be

Коментарі
Завантаження...