В мережі показали, як виглядатиме новий Porsche Boxster EV

Схоже, Porsche Boxster Spyder RS ​​стане останнім бензиновим виконанням знаменитого кабріолету. Через кілька років німецька компанія представить наступників Boxter та Cayman, які отримають електричні силові установки. Ми вирішили уявити, як могли б виглядати ці машини.

За основу, звичайно, взяли концепт Mission R, представлений рік тому. Зрозуміло, для рендера була взята загальна стилістика концепту, з усіма шаленими лініями передка. Втім, задня частина все ж таки трохи інша, так як нашим дизайнерам потрібно зробити кабріолет, а не купе, тому від деяких деталей було вирішено відмовитися.

Нове покоління сімейства 718 (куди входять Boxter і Cayman) базуватиметься на новій архітектурі PPE, розробленій спільно з Audi, і отримає компонування, близьке до бензинових попередників. Тільки замість двигуна по центру розташують батареї, що має забезпечити розважування, близьке до ідеального. До речі, маса концепту Mission R складає всього 1500 кілограмів, що на 85 кілограмів важче за бензиновий Cayman GT4 RS. Втім, серійні електрокари лінійки 718 навряд чи виявляться такими легкими.

Однак перед виходом наступної генерації Boxter та Cayman, на ринок вийде електричний кросовер Macan EV, який стане первістком на платформі PPE. Його дебют відбудеться незабаром, а на ринок модель вийде в першому кварталі 2023 року.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело motor1.com