В мережі показали “ідеальний” горбатий Запорожець на відновлення і тюнінг якого витратили 60 тис. євро

У Болгарії зберігається дуже незвичайний ЗАЗ-965А 1968 року. Горбатий “Запорожець” відреставрували та суттєво допрацювали. Про це повідомляє сайт ТопЖир.

Відновлення і тюнінг “Запорожця” виконав болгарський мільйонер, основний бізнес якого — продаж діамантів. Роботи над ЗАЗ-965 зайняли цілих 8 років і обійшлися в 60 000 євро.

Горбатий “Запорожець” перефарбували, а численні хромовані деталі для його кузова та інтер’єру реставрували та виготовляли в Канаді. З’явилися й поліровані колісні диски з низькопрофільною гумою.

Салон ЗАз-965 оздобили білою шкірою і замшею, причому на нього пішли шкури 16 корів. Крім того, встановлено потужну 600-ватну акустичну систему JBL, причому частину її компонентів довелося розмістити в передньому багажнику. 30-сильний двигун об’ємом 0,9 л залишився стандартним.

Власнику так подобається його горбатий “Запорожець”, що він зберігає його у вітальні свого будинку. Проте, він все ж вирішив розлучитися з ексклюзивним авто і виставив його на продаж. Купити ЗАЗ-965 можна за 35 000 доларів, тобто його ціна не покриває всіх витрат на тюнінг.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!