В Китаї запустили другий завод із виробництва електромобілів NIO ET5

Китайська компанія Nio запустила другий завод із виробництва електромобілів ET5, вихід яких на місцевий ринок очікується у вересні цього року. Запуск заводу NeoPark відбувся через три тижні після вимушеної зупинки першого підприємства компанії, яке постраждало від переривання ланцюжків постачання з початком карантину в Шанхаї. Тим самим виробник не втрачає надії випередити конкурентів та компанію Tesla зокрема.

Перша складальна лінія на новому заводі NeoPark у Хефеї створена та введена в експлуатацію за один рік. Повна вартість підприємства досягне $7,6 млрд. Після введення всіх запланованих ліній підприємство NeoPark щорічно дозволить збирати до одного мільйона електромобілів та до 100 ГВт·год тягових батарей. Два дні тому компанія Nio повідомила Гонконзьку біржу цінних паперів про запуск заводу, першою продукцією якого стали передсерійні зразки моделі ET5. Такі ж зразки для проходження етапу сертифікації три місяці тому почав випускати перший завод Nio, розташований також у Хефеї.

Електромобіль NIO ET5 представлений у грудні 2021 року. У базовій конфігурації з батареєю ємністю 75 кВт·год ET5 проїжджає до 550 км від повної зарядки, а в старшій зможе подолати дистанцію до 1000 км. Вартість машини починається з $51450 і навіть на $11000 менше, якщо не купувати тяговий акумулятор, а брати його в оренду з помісячною оплатою. Машини Nio, нагадаємо, підтримують швидку автоматичну зміну акумуляторів на спеціальних станціях, що не дасть зависати на станціях зарядок.

Головною особливістю моделі NIO ET5 вважається «цифрова» кабіна, яка реалізована за допомогою окулярів віртуальної та доповненої реальності. Nio вважає новий автомобіль гідним конкурентом Tesla Model 3 і має намір широко вийти з новинкою на західні ринки. Запуск другого складального заводу та робота всупереч карантинним обмеженням дає компанії надію залишитись на плаву навіть під час обриву безлічі ланцюжків поставок.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело scmp.com