В Китаї створили люксовий електричний кросовер з маленьким ДВЗ

Концепт Voyah Free став серійним

Нова марка Voyah, яку в жовтні презентував концерн Dongfeng, показала серійне втілення концептуального електричного кросовера iFree. Машина втратила букву “i” на початку назви, а також найбільш одіозні елементи дизайну, отримавши більш традиційний вигляд.

Ще важливіше те, що для Free розсекретили технічні характеристики, і начинка машини виявилася вельми цікавою. У рух електромобіль призводять два безальтернативних електромотори потужністю 680 к.с. А ось з джерелом струму не все так просто.

У Voyah Free буде дві версії. Чисто електрична, здатна проїжджати на одному заряді до 500 кілометрів за застарілим циклом NEDC. І з додатковим бензиновим мотором. Останній являє собою досить тривіальний 1,5-літровий атмосферник, єдине завдання якого полягає в тому, щоб обертати електрогенератор. З колесами ДВЗ ніяк не пов’язаний.

Повністю зарядженої батареї і одного бака палива машині вистачає на 860 кілометрів шляху. Максимальна швидкість обмежена на позначці у 200 км/год, а ось до «сотні» такий гібрид розганяється за 4,6 секунди. Цікаво, що за іншими джерелами у чисто електричної версії динаміка буде скромнішою: 4,8 секунди до 100 км/год. Судячи з усього, у гібридного автомобіля батарея буде істотно меншою, а економія в її вазі перевершить масу бензинового ДВЗ.

У продаж в КНР Voyah Free надійде в середині літа наступного року. Очікується, що його ціна складе від 60 тисяч доларів, що відправляє новинку в преміум-сегмент, на зустріч таким конкурентам, як Tesla і NIO.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co