В Китаї стартувало серійне виробництво електричного кросовера Ford Mustang

У Китаї стартувало серійне виробництво електричного кросовера Ford Mustang Mach-E GT для місцевого ринку. Випуск автомобілів налагодили на спільному підприємстві Ford Changan в Ханчжоу.

Mustang Mach-E GT, вироблений в Китаї, буде призначений виключно для внутрішнього ринку. Китайцям буде доступна топова версія електромобіля, укомплектована двома силовими агрегатами.

Сумарна потужність електричної установки становить 480 кінських сил. Такий кросовер здатний набирати «сотню» за 3,5 секунди, а його максимальний запас ходу без підзарядки дорівнює 378 кілометрам.

Ford Mustang Mach-E GT має систему напівавтоматичного управління рівня «2+». Це означає, що на певних дорогах і сценаріях електроніка здатна повністю брати керування на себе. Система постійно модернізується — оновлене програмне забезпечення автоматично завантажується з хмарного сховища.

Ford Mustang Mach-E став переможцем останнього конкурсу «Північноамериканський автомобіль року» в категорії «Кращий позашляховик». Американську марку відзначили за сміливе рішення випустити електричний кросовер Mach-E з легендарною назвою Mustang, який виявився здатний скласти серйозну конкуренцію Tesla Model Y.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co