В Бразилії представили електричну вантажівку Volkswagen e-Delivery

Машина була повністю розроблена бразильськими фахівцями.

Бразильська компанія Volkswagen Caminhões e Ônibus, що є дочірнім підприємством Traton Group, презентувала нову електричну вантажівку Volkswagen e-Delivery.

Перший прототип моделі був показаний ще в 2017 році, після чого в компанії приступили до масштабних випробувань. Разом з фірмою AmBev, передсерійні машини проходили дослідну експлуатацію на вулицях Сан-Паулу. За цей час вантажівки проїхали понад 45 тисяч кілометрів.

Повідомляється, що Volkswagen e-Delivery повністю спроєктований і розроблений в Бразилії, проте більшість вузлів і агрегатів поставляються всесвітньо відомими підприємствами, такими як: GDSolar, CATL, Moura, WEG, Bosch, Meritor, Semcon, Siemens, ABB і Eletra.

Цікаво, що разом з вантажівкою компанія пропонує клієнтам встановити у себе зарядні станції декількох типів. Опціонально їх можна оснастити сонячними батареями.

На цей час доступні дві моделі – на 11 і 14 тонн. Крім того, вони відрізняються колісними формулами. Покупець може вибрати з двох варіантів літій-залізо-фосфатних батарей китайського CATL. Перша має ємність в 105 кВт*год, і дозволяє проїжджати до 110 кілометрів. А показник другої становить вже 190 кВт*год, завдяки чому запас ходу збільшується до 250 км.

В якості силової установки Volkswagen e-Delivery виступає один електродвигун, який видає 408 кінських сил і понад 2 тисяч Нм крутного моменту.

Ціни на Volkswagen e-Delivery починаються від 780 тисяч бразильських реалів, а найвищою планкою називається цифра в 980 тисяч.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...