В BMW повідомили, коли відмовляться від випуску механічних КПП

Як стало відомо, автовиробник із Баварії вирішив продовжити випуск механічних КПП ще як мінімум до 2030 року.

Якщо бути точними, то мова саме про шестиступеневі МКПП, які доступні в M-версіях моделей другої, третьої та четвертої серії.

За словами голови підрозділу BMW M Франка ван Міла, механічна КПП 一 це “вимираючий вид”, але така опція все ще актуальна для покупців деяких “заряджених” версій авто.

Раніше в компанії також заявили, що продовжать виробництво бензинових двигунів з рядними шістьма циліндрами та V-подібною “вісімкою” до 2030-го. Після цього компанія планує перейти на продаж винятково електричних авто.

Електрифікація модельного ряду BMW вже розпочалася, і раніше компанія представила кілька повністю електричних моделей, враховуючи новий розкішний седан i7.

Збереження виробництва потужних двигунів та механічних КПП пояснюють попитом на такі опції з боку покупців BMW. При цьому інженери компанії пояснюють, що нові АКПП об’єктивно швидше перемикають передачі і дозволяють ефективніше використовувати двигун.

Ймовірно, останньою моделлю з АКПП буде спортивне купе M2, яке стане повністю електричним після 2029-го.

Пару тижнів тому у мережі опублікували фотографії нового покоління M2 перед жовтневою прем’єрою автомобіля.

Франк ван Міл підтвердив, що ця модель стане останньою в лінійці M, де використається монопаливний двигун внутрішнього згоряння.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело nv.ua