Уряд Канади передасть ЗСУ 8 броньовиків із системою фільтрації повітря

Автомобіль може захистити 6-7 людей майже від усіх видів зброї.

Канада стала однією з перших країн, які прийшли на допомогу Україні у її нелегкій боротьбі проти рф. У той же час уряд Канади продовжує постачати Україну гуманітарною допомогою та спеціальними військовими автомобілями.

Вже найближчим часом в українську армію планують передати ще 8 автомобілів, про що повідомила міністр оборони Канади Аніта Ананд у Twitter.

“Канада уклала контракт на вісім бронемашин виробництва Roshel, і ми якнайшвидше надамо їх нашим українським друзям”, – написала Аніта Ананд.

Конкретну модель броньованих позашляховиків у канадському уряді не уточнили, але можна припустити, що йдеться про сучасні бронемашини для спецоперацій – Roshel Senator APC.

Даний автомобіль має кузов захищений від вибухів мін та гранат, а також витримує постріл зі стрілецької зброї. Бронескло автомобіля при цьому здатне витримати постріл із гвинтівки 50-калібру.

Зазначимо, що дані бронемашини мають систему фільтрації та очищення повітря. Завдяки цій системі, а також герметичній кабіні автомобіль можна використовувати у місцях радіологічного, хімічного та біологічного зараження.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело twitter.com auto.bigmir.net