Українці представили екстремальний автобус Torsus Praetorian готовий до бездоріжжя та найсуворіших умов

Завод українських засновників у Чехії Torsus презентував оновлену версію пасажирської машини Torsus Praetorian TG3. Цей транспортний гігант призначений для найважчих умов і вже зарекомендував себе як надійний помічник на бездоріжжі, повідомляє ampercar.com.

Нещодавно в Чехії презентували оновлену версію цього монстра — Torsus Praetorian TG3. Як зазначається на сайті виробника, зовні автобус не зазнав значних змін, але він отримав кілька суттєвих модернізацій. Його довжина сягає 8,7 метра, кліренс — 350 мм. Кузов виготовлено з композитних матеріалів, що робить його стійким до корозії. Позашляхові шини забезпечують відмінне зчеплення з будь-якою поверхнею.

Салон Torsus Praetorian TG3 може бути виконаний у декількох конфігураціях: стандартна версія вміщує до 34 пасажирів, а санітарна розрахована на 12 нош із пораненими. Оснащення включає кондиціонер та USB-порти, що додає комфорту під час поїздок.

Під капотом позашляхового автобуса розташований 6,9-літровий турбодизель MAN на 290 кінських сил та 1150 Нм. Разом з 12-ступінчастою КПП з понижувальною передачею, Torsus Praetorian TG3 здатен розвинути швидкість до 117 км/год і долати водні перешкоди глибиною до 68 см. Головна новинка у версії TG3 — пневмопідвіска, яка значно покращує комфорт під час руху.

Ціна цього потужного транспортного засобу стартує від 225 831 євро. Враховуючи всі його можливості та характеристики, Torsus Praetorian TG3 стає ідеальним рішенням для служб, які потребують надійного транспорту в екстремальних умовах.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело Torsus