У США на аукціоні продають унікальний Chrysler з газотурбінним двигуном (фото)

На аукціоні Hemmings на торги виставили один з дев’яти автомобілів Chrysler Turbine Car. Автомобіль родом з 60-х має у своєму розпорядженні газотурбінний двигун.

Сім з цих рідкісних авто зберігаються в музеях і лише два екземпляри потрапили у приватні руки. Саме один з них і спробують продати на аукціоні.

Цей автомобіль з номером шасі 991 231 раніше належав компанії Chrysler і використовувався виключно для VIP-тест-драйвів. Після завершення в 60-х роках минулого століття газотурбінного проекту виробник хотів передати машину музею в Лос-Анджелесі, але на прохання одного з колекціонерів все ж продав модель у приватні руки.

Більшість деталей Chrysler Turbine Car є оригінальними, що саме було замінено не уточнюється. В цілому авто перебуває у відмінному стані.

Вартість цього Chrysler Turbine Car поки не розголошується. Враховуючи її унікальність та мізерну кількість, ціна моделі може сягнути сотні тисяч американських доларів.

Свого часу в Chrysler запевняли, що паливом турбінного автомобіля може служити «все, що тече і горить». У рекламних роликах машини працювали на арахісовій олії, текілі і навіть духах «Шанель».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!