«У нас теж є серце»: викрадачі повернули автомобіль, дізнавшись про хворобу власниці

В Італії викрадачі повернули автомобіль, після того як дізналися про хворобу його господині. Про неї вони дізналися з соцмереж: відповідну інформацію опублікувала в Facebook дочка постраждалої.

13 січня зі стоянки лікарні в містечку Барі пропав компактвен Fiat Doblo. Він виділяється на тлі звичайних машин. По-перше, цей автомобіль пристосований для того, щоб ним керував інвалід, а також оснащений пандусом і спеціальним кріслом. По-друге, він укомплектований більш високим дахом, щоб всередину вільно заїжджала людина на візку.

Проте всі ці фактори зовсім не збентежили викрадачів. Після того як стало відомо про зникнення, дочка потерпілої розмістила в соцмережі оголошення, в якому попросила місцевих жителів уважно придивитися до таких машин, тим більше що зустрічаються вони нечасто. Вона зазначила, що втратила можливість перевозити маму, з 1990 року страждає на розсіяний склероз і вимушену через це перебувати в інвалідному кріслі.

Звернення дійшло не тільки до місцевих жителів, а й до самих викрадачів. Вони припаркували автомобіль біля випадкового будинка, житель якого помітив уже відомий автомобіль і викликав карабінерів. На передньому сидінні авто вони знайшли записку від злочинців.

«У нас теж є серце, вибачте нас, ми не знали про вашу хворобу», – написали вони.

Після щасливого фіналу сім’я відкрила збір коштів на покупку автомобіля для інвалідів для місцевої благодійної організації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!