У мережу просочилися фотографії трьох різних автомобілів Nio EC6 NT2

Абсолютно новий кросовер Nio EC6 NT2 був помічений у Китаї під час дорожніх випробувань без камуфляжу. Цей автомобіль отримав дозвіл на виробництво від китайського регулятора у лютому цього року. Варто зазначити, що компанія Nio припинила виробництво оригінального Nio EC6.

Він отримає два електродвигуни потужністю 482 к.с., змінний акумулятор, лазерний далекомір на даху та камери по периметру. Автомобіль отримає систему автопілота.

З погляду дизайну він близький до фастбек-кросовера Nio EC7. У нього такий самий блок задніх ліхтарів, така ж сіра пластикова накладка в нижній частині кузова і кришка багажника. У EC6 NT2 використовуються нові висувні ручки. Габарити Nio EC6 NT2 становлять 4849 х 1995 х 1697 мм при колісній базі 2915 мм. У мережу просочилися фотографії трьох різних автомобілів у кольорах Airspace Blue, Star Grey та Cloud White.

Nio EC6 NT2 оснащуватиметься стандартними варіантами акумуляторів Nio ємністю 75 кВт•год, 100 кВт•год та 150 кВт•год. Автомобіль також підтримуватиме технологію заміни батареї та сервіс підписки на заміну батареї. Максимальна швидкість Nio EC6 NT2 становитиме 200 км/год. Автомобіль дебютує на автосалоні Ченду в серпні.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело carnewschina.com