У мережі з’явилося перше фото нового електричного Porsche K1, який замінить Cayenne

Рік тому проект Porsche K1 отримав широке висвітлення у ЗМІ. Говорилося про електричний купе-кросовер з трьома рядами сидінь — справжнього представника класу розкоші. Зовні автомобіль знаходиться десь між седаном та кросовером, а сам генеральний директор Марк Блум назвав його “дуже спортивною інтерпретацією SUV” з “унікальним” силуетом.

Однак нещодавно фотошпигуни вперше сфотографували прототип «старшого брата» Cayenne, який поки що не має імені. Модель ще дуже замаскована.

Зважаючи на все, в машині використовується багаторежимна пневматична підвіска, щоб забезпечити достатню прохідність поза дорогами. Капот та задня частина здаються досить короткими. Загалом, автомобіль не здається особливо великим чи здатним вмістити сім осіб. У цьому контексті в мережі розгорілися спекуляції щодо технології проєкту K1.

Дехто писав, що машина буде заснована на платформі SSP Sport (Scalabe Systems Platform). Альтернативою може бути PPE, тобто платформа, що використовується в недавно представленому Porsche Macan. Частина технології буде запозичена з концепту Mission R, представленого на IAA у Мюнхені у 2021 році. Серед них — 920-вольтова електрична система для швидкої зарядки (від 5% до 80% за 15 хвилин) і система охолодження маслом для електродвигунів. Батарея повинна мати ємність понад 100 кВт/год та забезпечувати запас ходу понад 700 км.

Новий флагман від Porsche стане п’ятим електромобілем. Він піде за Taycan, майбутнім електричним Macan, спортивним дуетом електричних Boxster та Cayman, запланованим на 2025 рік, та електричною версією Cayenne, запуск якої запланований на 2026 рік. Запуск розкішного кросовера заплановано на 2027 рік.

Автомобіль буде вироблятися разом з електричним Macan на заводі Porsche у Лейпцигу.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com