У Києві винайшли оригінальний захист автівки від евакуатора

Автомобілісти можуть бути дуже винахідливими, коли питання доходить до того, як порушувати правила та не відповідати за це. Так, один з київських водіїв вирішив паркувати своє авто в недозволеному місці й перестрахувався на випадок евакуації металевим ланцюгом.

Нагадаємо, що інспекція по паркуванню у столиці отримала право відправляти на штрафмайданчик автівки, власники яких порушили правила стоянки. Співробітники інспекції вантажать автомобілі порушників на евакуатор та просто відвозять на спеціальну площадку. Але автовласники й тут знайшли вихід.

В мережі опублікували фото зроблені очевидцями. Новий автомобіль Honda Accord припаркували в недозволеному місці. Щоб авто не забрав евакуатор водій прив’язав свою машину ланцюгом до стовпа.

Експерти з юриспруденції запевняють, що цей спосіб є цілком законним, якщо не брати до уваги факт порушення правил паркування. Співробітники інспекції не мають права “перекусити” ланцюг та відвезти машину, бо такі дії буде розцінено як псування приватного майна.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело avtoblog.ua