У Китаї представили недорогий електрокар за $8900

Вже до кінця 2023 року в Китаї має з’явитись бюджетний 5-місний електрокар від компанії BYD. Як повідомляють китайські ЗМІ, у компанії вже подали заявку до Міністерства промисловості та інформаційних технологій на схвалення авто під назвою Seagull.

Водночас на фото, які є в мережі, можна також побачити назви Dolphin Q і Dolphin Mini. Звідси можна дійти невтішного висновку, що у самій компанії BYD поки що не визначилися з товарною назвою авто.

Виходячи з фото в мережі, китайський автовиробник готує машину в тій же морській тематиці, що й попередні авто серії Ocean: Seal, Dolphin, Destroyer 05 та Frigate 07. “Морська” новинка отримала рубаний кузов із пластиковими вставками та спойлером на даху. Попри відсутність повноцінних фотографій салону, у хетчбека він імовірно буде п’ятимісним із двома великими дисплеями спереду, великим підлокітником та бездротовою зарядкою для смартфонів.

Попри свою мініатюрність на автомобіль можуть ставитися колеса 15 або 15 радіуса. Згідно з технічною документацією, яка є в мережі, в рух автомобіль приводить електродвигун на 75 к.с. та акумуляторна батарея з базовою ємністю 30,7 кВт•год.

Виробництво автомобіля хочуть запустити вже найближчим часом, а старт продажів заплановано на 2023 рік. Ціна на автомобіль у Китаї стартує від 8 860 доларів і доходить до 14 770 доларів у топовій комплектації.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!