У Китаї показали електричну копію Suzuki Jimny (фото)

Китайська компанія Baojun Motors офіційно оголосила, що в середині квітня буде випущений Baojun Yue 2024. Це повністю електричний кросовер, який називають «китайським Suzuki Jimny».

Виробник заявив про поліпшення в дизайні, матеріали салону, а також появу нових місць для зберігання речей і покращених функцій допомоги водієві. До існуючих кольорів Sunrise Orange, Morning Green та Space Black новий автомобіль додає три нових кольори: Sea of Clouds White, Mountain Mist Grey та Sunburst Blue. Також можна вибрати глянцеві чорні багатоспицеві диски.

У салоні є центральний підлокітник з місцем для зберігання речей, оптимізовано положення підсклянника для води та ручки перемикання передач, а також додано нову пряжку ременя безпеки, як у спортивних автомобілях.

Сидіння можуть складатися незалежно, а максимальний об’єм багажника становить 715 літрів.

Новий автомобіль буде оснащений електричним двигуном потужністю 68 кінських сил і максимальним крутним моментом у 140 Н·м. У стандартній комплектації він оснащений незалежною підвіскою MacPherson спереду і триважільною ззаду з інтегрованим мостом. Кросовер має запас ходу 303 кілометри за циклом CLTC, а також підтримує швидку зарядку.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!