«Це якась ганьба!»: нову Lada Niva розкритикували в інтернеті

На YouTube-каналі «Лада Клуб» з’явився огляд нового російського позашляховика Lada Niva Travel. Виявилося, що зміни відбулися тільки в зовнішньому дизайні та й то – косметичні. Салон моделі та двигун залишилися колишніми.

Завдяки новій конструкції кузова загальна маса позашляховика зменшилася на 20 кілограмів. При цьому допустиме навантаження на осі автомобіля стала нижче. Також Niva отримала нові налаштування систем безпеки.

Головна оптика позашляховика заснована на класичних відбивачах. Зате інженери переробили задні ліхтарі, які стали повністю світлодіодними. У салоні позашляховика ніяких змін не відбулося. Двигун нової Niva залишився колишнім – місткістю 1,7-літра та потужністю 80 кінських сил.

Автомобіль комплектується мультимедійною системою, задніми датчиками парктронік й камерою заднього виду. Крім того, в оснащення входить підігрів передніх сидінь, система клімат-контролю, а також електричний привід і підігрів зовнішніх дзеркал. Користувачі форуму «Лада Клуб» залишилися незадоволені новинкою російського автопрому. Деякі шанувальники моделі відверто написали у коментарях до новини: “Це якась ганьба!”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com thedrive.com caradvice.com.au