Toyota відродить легендарну Toyota Starlet – це буде не сірий і не нудний автомобіль

Субкомпактний хетчбек Toyota Starlet випускався з 1973 по 1999 роки, але протягом найближчих років він повернеться на ринок: як повідомив Carscoops з посиланням на ресурс Japan’s Best Car, спортивний підрозділ Toyota під назвою Gazoo Racing вже працює над новою Starlet. Якби не скандал із Daihatsu через безпеку цих машин, роботи над новою Starlet вже добігали б кінця, але зараз запуск Starlet відкладений до 2026 року.

Найцікавіше – нова Starlet не стане нудним хетчбеком. Автомобіль планується виставити на змагання у класі Rally 4 проти Renault Clio, Peugeot 208 та Ford Fiesta. Машина отримає агресивні передній та задній бампери, що нагадують GR Yaris та GR Corolla та 1,3-літровий 150-сильний турбомотор.

Потужність невелика, але й маса машини буде до 1 тонни – Starlet виявиться приблизно на 300 кг легшим за GR Yaris. Відроджена Starlet буде оснащуватися як 6-ступеневою механічною коробкою передач, так і 8-ступеневим “автоматом”. Привід буде переднім. Цікаво, що вже навіть названо орієнтовну вартість машини: 16—18 тис. доларів (в Японії).

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело carscoops.com