Toyota та Stellantis об’єднаються заради спільного комерційного авто

Концерн Stellantis та японська Toyota мають давній досвід співпраці. Цього разу партнери вирішили об’єднатися у створенні комерційного автомобіля, який отримає навіть електричну силову установку.

Про технічні характеристики нового фургона поки що нічого не повідомляється, але вже офіційно відомо, що основні роботи ляжуть на плечі фахівців Stellantis. Завдання Toyota поки не зрозумілі, але відомо, що вантажівки будуть випускатися навіть під японським брендом. А виробляти новинку планують на заводах, що належать Stellantis у польському місті Глівіце та італійській Атессі.

Дебют фургона запланований на 2024 рік і швидше за все це виявиться всього лише друге покоління відомого Fiat Ducato. До речі, він стане найбільшим комерційним автомобілем історії Toyota.

«Завдяки цій успішній співпраці Stellantis ще раз демонструє свою компетентність у сегменті комерційного транспорту та у розробці електричних технологій, створених для задоволення всього спектра потреб», – гендиректор Stellantis Карлос Таварес.

Stellantis та Toyota співпрацюють у галузі легких комерційних автомобілів з 2012 року. По суті, Toyota платить за можливість продавати на європейському ринку під своїм брендом різні вантажівки, що випускають кілька компаній у складі концерну Stellantis.

Сегмент легких комерційних автомобілів у Європі досить великий. Незважаючи на значний спад у першому кварталі 2022 року (-18,1%), за цей період у ЄС було зареєстровано 411 097 комерційних машин.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com