Toyota представила особливу Supra: усього буде продано 100 таких машин

Компанія Toyota представила спеціальне видання Toyota Supra, яке виглядає як гоночний автомобіль, призначений для доріг загального користування.

Нова версія високопродуктивного купе створена на зразок GR Supra GT4 Evo. Автомобіль Toyota Supra GT4 100th Edition Tribute пофарбований у колір Plasma Orange. Він поставляється з індивідуальним обклеюванням кузова і може похвалитися численними аксесуарами Gazoo Racing, які відрізняють його від стандартної Supra.

Він доступний тільки в Європі і заснований на комплектації Lightweight із 3-літровим двигуном та шестиступеневою механічною коробкою передач. Оновлення варіюються від кришок бічних дзеркал та заднього крила з вуглецевого волокна до чорних гальмівних супортів та переднього спліттера AC Schnitzer. Він також оснащений підвіскою Bilstein Evo T1 з 10-ступеневим регулюванням амортизаторів та заниженим дорожнім просвітом на 35 міліметрів.

Інші зміни включають легкі литі диски Protrack One та спортивну вихлопну систему Milltek із спеціальними насадками, що підходять для стандартного заднього фартуха.

Toyota збирається продати лише 100 екземплярів Supra GT4 100th Edition Tribute. У Європі автомобіль коштує 68 900 євро.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com