Toyota інвестує 2,5 млрд доларів у гігафабрику в США

Компанія Toyota оголосила про додаткові інвестиції у розмірі 2,5 млрд доларів у новий північноамериканський завод Toyota Battery Manufacturing North Carolina (TBMNC).

Нові інвестиції підуть на виробництво батарей для електромобілів Toyota і доповнять попередні інвестиції в розмірі 1,3 млрд доларів, які раніше були виділені на випуск батарей для гібридних автомобілів.

Загалом японська компанія інвестує 3,8 мільярда доларів США і створить близько 2 100 робочих місць. Очікується, що виробництво батарей розпочнеться у найближчі кілька років. Імовірно, в експлуатацію підприємство запровадять у 2025 році.

Ось що сказав з цього приводу Норм Бафунно, старший віце-президент з виробництва та проєктування Toyota Motor North America:

«Це знаменує ще одну важливу віху для нашої компанії. Цей завод відіграватиме центральну роль у просуванні Toyota до повністю електрифікованого майбутнього та допоможе нам досягти нашої мети – вуглецевої нейтральності наших автомобілів до 2035 року».

Доповнив цю цитату Шон Саггс, президент TBMNC:

«Це захоплюючий час для Toyota, регіону та багатьох жителів Північної Кароліни, яких ми скоро працевлаштуємо. Ці додаткові інвестиції відображають наше постійне прагнення забезпечити робочі місця та майбутнє економічне зростання у регіоні».

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com