Toyota Fortuner наступного покоління обріс новими подробицями

Позашляховик Toyota Fortuner наступного покоління, який збереже рамну конструкцію, з’явиться в 2022 році.

Компанія Toyota випустить позашляховик Fortuner наступного покоління в 2022 році. Про це з посиланням на головного інженера японської марки Йошікіо Коніши повідомляє індійське видання Autocar.

За словами фахівця, наступний Toyota Fortuner збереже рамну конструкцію, оскільки «це одна з ключових концепцій моделі і у компанії немає планів що-небудь міняти». При цьому Toyota відмовиться від гідравлічного підсилювача рульового управління на користь більш сучасної електричної системи, впровадження якої спричинить істотні зміни в усій електронній архітектурі автомобіля.

Так, Fortuner отримає значно модернізовану систему стабілізації, яка дозволить краще адаптувати позашляховик до руху по різних типах покриття, а також перелік інших активних систем, що асистують. Нарешті, в лінійку моторів повинні увійти електрифіковані силові агрегати, що дозволить знизити витрату пального і кількість шкідливих викидів.

У 2020 році компанія Toyota представила оновлений позашляховик Fortuner нинішнього покоління, який можна відрізнити від попередника завдяки іншій світлодіодній оптиці і зміненим бамперам. Плюс до всього модель отримала модернізований дизельний мотор, віддачу якого збільшили з 177 к. с. і 450 Нм крутного моменту до 204 к. с. і 500 ньютон-метрів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело autocarindia.com