Toyota Crown наступного покоління буде схожою на кросовер

У розпорядженні японських ЗМІ опинилися перші зображення Toyota Crown наступного вже 16-го покоління, здобуті в місцевому патентному відомстві. Судячи з ескізів, у новій генерації модель із 67-річною історією радикально зміниться.

Автомобіль отримає новий передній бампер з великим повітрозабірником з дрібної решіткою замість колишнього масивного «гриля» з вертикальною орієнтацією і більш вузьку головну оптику, яка, очевидно, буде з’єднана світлодіодною перемичкою. Фірмовій емблемі з короною – як на нових китайських Crown Kluger та Crown Vellfire – на такій морді місця не знайшлося.

Помітно зміниться і профіль: похилий дах плавно переходитиме в корму – на зразок фастбека. У поєднанні з дещо збільшеним дорожнім просвітом та пластиковим обважуванням по периметру це зробить «Краун» схожим на крос-купе на кшталт Citroen C5 X або китайського Ford Evos.

Габарити майбутньої Toyota Crown – 4930x1840x1540 мм, колісна база – 2850 мм. Таким чином, вона стане довшою, ширшою і вищою від моделі з індексом S220, при цьому відстань між осями, навпаки, скоротиться. За попередніми даними, це пов’язано з відмовою від преміальної задньопривідної платформи TNGA-L, спільної з Toyota Mirai і Lexus LS, на користь TNGA-K, на якій побудовані Camry і ще цілий розсип «Тойот» і «Лексусів».

Підтверджених даних щодо моторної гами поки немає, але очікується, що Toyota Crown, як і раніше, буде доступна в гібридних версіях. Усі подробиці нібито розкриють уже 15 липня.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело motor1.com