Топ-5 найбільш надійних авто за підсумками 100 000 км пробігу

Які автомобілі найнадійніші в експлуатації? Відповідь на це питання дали тести німецького журналу AUTO BILD. Експерти DEKRA розібрали кілька десятків автомобілів, які проїхали 100 000 км (за 1-3 роки) і назвали п’ять найнадійніших.

5 місце – Toyota Prius IV

Після 100 000 км пробігу Prius виглядає таким же, яким він був в автосалоні. Фахівці кажуть, що у нього немає ніяких технічних проблем

4 місце – Audi A4 Avant

Розбирання цього автомобіля після 100 000 км пробігу показала, що у нього немає практично ніяких пошкоджень. У фахівців, які розібрали A4 Avant, не було претензій. Зараз це один з найнадійніших автомобілів в Європі.

3 місце – Seat Ateca 1.4 Eco TSI Style

У власників Seat Ateca була тільки одна скарга – через тривалі поїздки може захворіти спина. З технічної точки зору до цього автомобіля після 100 000 км пробігу претензій немає.

2 місце – Audi A6 Avant sport 40 TDI S tronic

Після 100 000 км пробігу на цей автомобіль була тільки одна скарга – на датчик парковки, який постійно видає повідомлення про помилку. В іншому якість і надійність на висоті.

1 місце – Audi A3 Sportback g-tron

Цей хетчбек працює на метані. За 100 000 км від його власників скарг не було. Розбирання показала, що у нього ніяких пошкоджень або поломок немає. Це найнадійніший автомобіль в рейтингу AUTO BILD.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело uamotors

Коментарі
Завантаження...