Тім Кук не заперечив, що Apple працює над безпілотним електромобілем

Тім Кук уникнув відповіді щодо відмови від покупки компанії Tesla.

В останні місяці ходило чимало чуток про те, що компанія Apple має намір випустити свій власний електромобіль. Подейкували навіть, що машину представлять у вересні 2021 року, а її виробництвом за контрактом займеться Kia. Втім, офіційно в Apple нічого такого досі не підтверджували.

Тож не дивно, що у глави Apple Тіма Кука, який прийшов в гості подкасту Sway, ведуча Кара Суішер запитала саме про електромобіль з автопілотом. Кук не відповів прямо, але побічно підтвердив роботу в цьому напрямку.

У тому, що стосується наших нових розробок я завжди вважав за краще залишатися потайним. На мій погляд, саме автоматизація є ключовою технологією. Якщо ви подивитеся на сучасні машини, вони вже досить роботизовані. А машина з повноцінним автопілотом по суті є і повноцінним роботом. Так що володіючи технологією повністю автономного управління, ми можемо робити різні речі. Побачите, що в підсумку ми зробимо. Ми насправді багато чого розробляємо. Щось з цього так ніколи й не стане серійним продуктом. Але що стосується предмета нашої розмови, то зауважте, що я не говорю слова «ні».

Суішер також попросила Кука прокоментувати слова глави Tesla Ілона Маска про те, що він пропонував Apple купити його компанію за одну десяту її нинішньої ціни, але не удостоївся навіть зустрічі.

На це Кук відповів тільки те, що дійсно ніколи не зустрічався з Маском, але дуже поважає досягнення його компанії і особливо те, що Tesla примудряється залишатися лідером світового ринку електромобілів упродовж вже настільки тривалого часу. Про причини відмови від зустрічі глава Apple не сказав ні слова.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co

Коментарі
Завантаження...