Tesla відкликає електрокари Model S: названа нова причина

Компанія Tesla відкликає у Великобританії електромобілі Model S через проблеми з капотом.

Як зазначається, несправна клямка капота може призвести до того, що він відкриється, і принаймні один клієнт із Великобританії зіштовхнувся з такою проблемою. Відомо, що через несправність основної клямки капота вторинна клямка не може правильно зачепитися з фіксатором. Остання повинна запобігати відкриттю капота у разі випадкового спрацьовування фіксатора під час руху або якщо капот не був повністю закритий.

Виробник заявляє, що йому невідомо про будь-які аварії або травми, пов’язані з цим дефектом, але один випадок відкриття капота під час руху був зафіксований.

«Зіткнення вдалося уникнути, тому що моя дружина їхала зі швидкістю всього 26 миль на годину (42 км/год). Якби капот розблокувався після розгону на проїжджій частині із двостороннім рухом, це могло б призвести до жахливої ​​аварії», – каже власник Tesla Model S Девід Гіффорд.

В Tesla не коментують, чому повідомили британських водіїв про відкликання, пов’язане з безпекою, через місяць після того, як проблема була виявлена ​​в США.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!