Tesla робить ставку на автопілот – кількість учасників тестувань збільшується у 10 разів

Ілон Маск починає активно тестувати новітній автопілот. Він впевнений у здатності Tesla презентувати до кінця поточного року програмне забезпечення, яке відповідне вищому рівню автономності транспортних засобів. Зараз доступ до бета-версії нової безпілотної системи має обмежена кількість водіїв, але вже з квітня вона збільшиться в десять разів.

Як і багато інших розробників безпілотних систем, американський виробник електрокарів свої бета-версії випробовую за підтримки добровольців. За інформацією порталу Electrek, у лютому 2020-го в програмі бета-тестування брали участь більше тисячі водіїв.

Зазначається, що за допомогою інформації, яка збирається їх машинами Tesla навчала свою нейронну мережу й удосконалювала навички автоматичного водіння. Днями Ілон Маск заявив, що після виходу бета-версії 8.2 безпілотної програми кількість учасників випробування збільшиться у два рази, а версію 8.3 вже буде тестувати в десять разів більша кількість добровольців. Як пояснив провідник Tesla, нова програма стає більш зрілою, але при тестуванні необхідно дотримуватися обережності.

Ілон Маск також зізнавався, що машина здатна самостійно переміщати його від будинку до роботи й назад практично без необхідності втручання з боку водія. Нагадаємо, що у плани Tesla входить запуск сервісу автоматичних таксі. Приватні власники електромобілів даної марки зможуть здавати свої машини в оренду цій службі, й ті будуть працювати на них в безпілотному режимі без втручання водія.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело electrek.co