Tesla продаватиме свої електрокари за Bitcoin

Американський виробник електрокарів офіційно оголосив, що має намір брати криптовалюту Bitcoin в рахунок оплати електрокарів й послуг. Зазначається, що Tesla для цього вже придбала криптовалюти на 1,5 мільярда доларів. Завдяки цим новинам, вартість Bitcoin злетіла до історичного максимуму та становить близько 47 тисяч доларів США за штуку.

У своїй заяві компанія Tesla зазначає, що вкладення в Bitcoin – це частина великої оновленої інвестиційної політики. Слідуючи їй, автовиробник планує вкладати непотрібні для підтримки операційної ліквідності кошти як в цифрові активи, так й, наприклад, в золото.

Попри високу волатильність Bitcoin, або мінливість його справжньої вартості, американський виробник електрокарів збирається зберігати вкладення в довгостроковій перспективі. За задумом американців, інвестиції в криптовалюту допоможуть “збільшити гнучкість та підвищать доходи від грошових коштів”.

Треба зазначити, що відразу після офіційної заяви Tesla вартість Bitcoin побила власний рекорд й виросла на біржі більш ніж на 10% – до 44 тисяч доларів США. До ранку 9 лютого ціна піднялася ще на 3000 доларів та й цей тренд залишається.

Нагадаємо, що минулого місяця Ілон Маск прикріпив хештег #bitcoin до своєї біографії в Twitter, що натякнув на свій інтерес до криптовалюти. Один цей крок спровокував різке зростання ціни Bitcoin.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело economictimes.indiatimes.com