Tesla показала семимісну версію Model Y

Інженери змогли вмістити в багажнику третій ряд сидінь.

Компанія Tesla нарешті почала пропонувати в якості опції третій ряд сидінь для компактного кросовера Model Y. За додаткові два місця доведеться доплатити три тисячі доларів.

Про семимісну версію було оголошено ще на презентації моделі, однак коли стандартна п’ятимісна машина була запущена у виробництво, у багатьох виникли сумніви в тому, що в такому компактному автомобілі знайдеться місце ще для двох. Висловлювалися навіть припущення, що виробник розмістить додаткових пасажирів задом наперед, як це робилося з дитячими кріслами в багажнику ранньої версії Model S.

Однак в підсумку конструктори зробили стандартний для такого типу машин третій ряд сидінь. Навіть по фотографіях видно, що ззаду буде тісно і дітям. З плюсів — електропривід складання сидінь і рівна підлогу багажника при додаванні другого і третього рядів.

Також Tesla почала прийняття замовлень на базову задньопривідну версію Model Y Standard Range. Раніше Ілон Маск стверджував, що таку машину було вирішено не випускати, бо її запас ходу буде істотно нижчим 402 кілометрів (250 миль по EPA), що є неприйнятним. Однак автомобіль все ж з’явився. Його запас ходу склав 393 кілометри. До сотні така Tesla розганяється за 5,3 секунди, її вартість в США починається від 41990 доларів.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело electrek.co