Tesla почала приймати замовлення на електричні вантажівки Semi

Компанія Tesla з різних причин відкладала початок продажів представленої в 2017 році електричної вантажівки Semi. Схоже, що запуск Semi може відбутися незабаром, оскільки Tesla почала приймати попередні замовлення на купівлю вантажівок.

Бажаючі стати його власником мають внести депозит у розмірі $20 тис. При цьому терміни початку виробництва, запуск якого має відбутися 2023 року, не було пересунуто.

Tesla анонсувала вантажівку на електричній тязі Semi у 2017 році. На момент презентації йшлося про те, що він зможе долати без заряджання до 800 км. Також повідомлялося про підтримку швидкої зарядки Megacharger, можливості розганятися до 100 км/год за 20 секунд і вантажопідйомності 36 тонн. Вартість Semi починається від $150 тис., що робить його життєздатним рішенням для компаній, які зацікавлені у міжміських перевезеннях та зниженні рівня викиду шкідливих речовин в атмосферу.

Як і у випадку з новим родстером, Tesla не змогла розпочати постачання Semi відповідно до початкового плану. В результаті початок виробництва кілька разів відкладався, останній раз це сталося через глобальний дефіцит чипів і брак виробничих потужностей для випуску акумуляторних елементів.

Відкриття бронювання Semi говорить про те, що замовники неминуче отримають електричні вантажівки і, ймовірно, чекати на це залишиться не так довго. Крім того, конкуренти Tesla у цьому сегменті, такі як Nikola та Freightliner, поки не зуміли досягти значних успіхів зі своїми електричними вантажівками, через що автовиробник може собі дозволити не поспішати із запуском Semi.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело engadget.com