Tesla готова припинити прийом замовлень на деякі електромобілі через дефіцит

Загальна тенденція міграції на електромобілі серед платоспроможного населення США посилилася зростанням цін на пальне навесні цього року, що в сукупності з дефіцитом компонентів призвело до збільшення черг на постачання популярних моделей. Ілон Маск (Elon Musk) заявив, що очолювана ним Tesla може припинити прийом замовлень на деякі машини, якщо терміни очікування їхньої поставки перевищать розумні межі.

В принципі, як розмірковує Electrek, базову модель Model Y американського виробництва зараз можна замовити з терміном постачання у лютому чи травні наступного року. Більш дорогі версії кросовера можуть бути поставлені вже у липні чи вересні цього року. Таке правило характерне для роботи багатьох автовиробників в умовах дефіциту компонентів: чим дорожча машина, тим менші терміни очікування, оскільки виробники зацікавлені у збереженні високого прибутку на тлі зниження виручки.

Свої коментарі щодо ситуації з очікуванням електромобілів Tesla клієнтами Ілон Маск дав на заході FT Future of Cars Conference. За його словами, «попит зараз перевищує пропозицію до безглуздого ступеня». Компанія готова обмежити кількість замовлень, що приймаються, або зовсім їх припинити в тих випадках, коли очікування поставки електромобіля розтягнеться за межі розумного. Вже зараз, як додав глава Tesla, деякі нові замовлення клієнтам доведеться чекати понад рік.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело electrek.co