Tesla Cybertruck не завжди виглядав незграбно – опубліковані ранні ескізи пікапа

Уолтер Айзексон, біограф мільярдера Ілона Маска, продовжив проливати світло на таємницю створення Tesla Cybertruck. Раніше він розповів про те, як генеральний директор Tesla вигадав ідею футуристичного електричного пікапа близько шести років тому. Тепер надбанням громадськості стала ще одна знахідка — фотографія, що демонструє безліч ранніх концептуальних проектів Cybertruck, а також дошку ідей для натхнення.

Як розповів Айзексон, Маск вважав, що пікапи Ford були «нудними» та зібрав різні образи з фільмів, наукової фантастики та відеоігор для натхнення. Стенд із такими образами він продемонстрував на одній із зустрічей, присвячених розробці майбутнього авто. На фото видно цей стенд, а також ранні нариси варіантів дизайну Cybertruck. На передньому плані Маск розмовляє із головним дизайнером Tesla Францом фон Хольцхаузеном.

Як можна помітити, далеко не всі ранні ескізи були настільки незграбними, яким вийшов Cybertruck зрештою. Як можна переконатися, розглядаючи фото по шматочках у збільшеному вигляді, дизайн Cybertruck, що найбільше вийшов, схожий на образи з фільму Blade Runner (Той, що біжить по лезу). Це логічно з огляду на те, що якось Маск назвав тоді ще неанонсований Cybertruck пікапом Tesla Blade Runner.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!

Джерело theverge.com