Suzuki та Daihatsu будуть електрифікувати свої авто за підтримки Toyota

Поки американські і європейські автогіганти змагаються в амбітності планів щодо переходу на випуск електромобілів, керівництво Toyota Motor продовжує стверджувати, що цей вид транспортних засобів годиться лише на роль другого автомобіля в сім’ї, а при виробництві згубно впливає на навколишнє середовище. При цьому японський гігант підтягує до себе союзників для переходу на електротягу і розробки автопілота.

У сферу впливу Toyota Motor на цьому напрямку, як зазначає Bloomberg, передбачувано потрапили марки Suzuki і Daihatsu, акціонером яких є ця японська корпорація. На початку поточного року Toyota заснувала компанію Commercial Japan Partnership Technologies, учасниками цього спільного підприємства стали Isuzu Motors і Hino Motors, що випускають вантажну автотехніку. Остання одночасно є підрозділом корпорації Toyota, тому участь родинних виробників легкового транспорту в цьому альянсі була лише питанням часу. Тепер Suzuki і Daihatsu отримали по 10% акцій спільного підприємства, що дозволить компаніям отримати доступ до розроблюваних альянсом технологій.

Мета участі Suzuki та Daihatsu в цьому СП очевидна – це створення компактних електромобілів. З 78 млн автомобілів, що перебувають у власності громадян і організацій в Японії, приблизно 31 млн машин належать до надкомпактного класу, так званих «кей-карів», які зручні в експлуатації в умовах щільної міської забудови і дозволяють власникам економити на податках. Створити компактний електромобіль з доступною ціною досить складно, тому Suzuki і Daihatsu збираються розділити частину витрат з іншими учасниками альянсу. Заодно вони отримають доступ до технологій автопілота, які розробляються компанією Toyota.

Підпишись на нас в Google НОВИНИ, щоб отримувати більше свіжих новин!
Або завітай на обговорення цієї теми на сторінці AMPERCAR.com у facebook!

Джерело bloomberg.com

Коментарі
Завантаження...