AMPERCAR.comЕлектромобіліSuzuki представила повністю електричний кросовер eVitara

Suzuki представила повністю електричний кросовер eVitara

Suzuki представила перший повністю електричний автомобіль бренду eVitara, що позиціюється як невеликий позашляховик. Він буде вироблятися компанією Suzuki India Motors в Індії з весни 2025 і продаватиметься в Європі, Індії та Японії з літа того ж року.

Габарити становлять 4275х1800х1636 мм, eVitara конкуруватиме з такими моделями, як Mini Aceman та Volvo EX40. Що стосується потужності, eVitara використовує переднє розташування двигуна: версія з акумулятором ємністю 49 кВт•год видає 142 к.с., а версія потужністю 61 кВт•год відрізняється потужністю 172 к.с.

Крім того, автомобіль буде мати повнопривідну версію (тільки версія з акумулятором на 61 кВт•год), додавши до вихідного двигуна 64-сильний двигун на задній осі, а також систему Allgrip-e для бездоріжжя.

Автомобіль отримав двоколірний корпус. Салон має подвійний екран, який зберіг деякі фізичні кнопки.

Не пропусти

Новини партнерів

Актуально

Свіжі новини