Suzuki представила найекономічніший у своєму класі автомобіль

Під час Japan Mobility Show компанія Suzuki представила новий Swift. На початку жовтня компанія Suzuki опублікувала перше зображення концепту Suzuki Swift, але тепер назву “концепція” можна ігнорувати.

Новий Suzuki Swift – це явно той самий Swift, хоча тут все по-іншому. Капот оптично досить високий, переднє скло та фари розташовані ярусом нижче. Новий Swift отримав ґрати меншого розміру, а з боків проходить складка, яка з’єднується із краєм капота. Позаду Swift Concept підносить менше сюрпризів. Дизайн знайомий, але зміст дещо інший. Задні ліхтарі мають яскравий світлодіодний підпис, а бампер більш незграбний, ніж у нинішнього Swift.

Як і екстер’єр Suzuki Swift Concept, інтер’єр також готовий до запуску у виробництво без будь-яких змін. Suzuki залишає круглі елементи та вибирає більш витончений та зрілий дизайн. У верхній частині панелі приладів розташований великий інформаційно-розважальний екран за стандартами Swift з сенсорними клавішами швидкого доступу внизу. У Swift не буде цифрових інструментів – тут є тахометр, оточений хромованою окантовкою, досить звичайний спідометр та посередині дисплей бортового комп’ютера.

Важіль селектора коробки виступає з центрального тунелю. Це явно не важіль перемикання передач від механічної коробки і це не дивно. За словами Suzuki, Swift Concept використовує варіатор у складі гібридної трансмісії. За словами Suzuki, це “найекономніший автомобіль у своєму класі”.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело motor1.com