Суперкар Lamborghini LM-040: електрокар з майбутнього

Канадський дизайнер Готьє працював над цим дивовижним проєктом спільно з художниками італійського автобренду Lamborghini. Разом вони розробили електричну модель LM-040 – як міг би виглядати електричний Lamborghini LM-040 у 2040 році. Прототип суперкару було обліковано на сторінці у творчій соцмережі Behance.

Як зазначає художник Готьє, цей проєкт є його дипломною роботу, яку він зробив у співпраці з іншими дизайнерами Lamborghini. Разом у команді вони ділилися своїм баченням та радилися щодо концепту електричного суперкара майбутнього.

“Елементи інтер’єру були натхненні суперкаром Super Trofeo Huracan. Характер інтер’єру підкреслено орієнтований на продуктивність, тут виділені особливі заходи безпеки. Приладова панель нагадує центральну консоль від LM002, що домінує у салоні”, – зазначає канадський дизайнер Готьє.

За словами автора концепту, попри те, що машиною керує тільки один водій, всередині створюється враження, що кожен з присутніх в салоні причетний до управління. Як каже канадський дизайнер, цей ефект з’являється навіть під час роботи автопілота. Цікаво, що Готьє не уточнює, яким чином створюється цей дивний ефект. Швидше за все, таке враження створюється через велику консоль, яка розташована по центру.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело behance.net