Subaru презентувала у Німеччині спецверсії автомобілів Forester та Outback

Subaru зміцнює свої позиції на німецькому ринку, представляючи спеціальні версії своїх популярних моделей Forester та Outback. У 2023 році Forester посів друге місце за популярністю серед автомобілів марки в Німеччині, а Outback опинився на третьому. Вихід спеціальних моделей покликаний залучити нових покупців та утримати інтерес до бренду.

Спеціальна версія Forester Edition Exclusive Cross вирізняється своїм динамічним зовнішнім виглядом. Автомобіль отримав спортивний «костюм» із помаранчевими та чорними акцентами на зовнішніх елементах — від захисних накладок до рейлінгів на даху. Дзеркала та протитуманні фари виконані у чорному кольорі, а легкосплавні колеса розміром 18 дюймів мають темно-металеве покриття. Розроблено ексклюзивний для цієї версії колір кузова Sapphire Blue Pearl.

Інтер’єр автомобіля стилізований відповідним екстер’єром: помаранчеві вставки на приладах і контрастний рядок на кермі, селекторі КПП і дверних картах. Модель оснащена широким списком зручностей, включаючи навігацію, аудіосистему з 8-дюймовим тачскріном, двозонний клімат-контроль та панорамний дах.

Edition Black Platinum заснована на топовій комплектації «Platinum» та пропонує розкіш та високий рівень комфорту. Комплектація включає шкіряні сидіння з підігрівом, декоративні елементи під шкіру і преміальну аудіосистему Harman/Kardon. Екстер’єр виділяється завдяки 18-дюймовим колесам та чорним елементам декору, включаючи рейлінги та окантовку протитуманних фар.

Outback Edition Platinum Cross – це обмежена версія Outback, яка пропонує ексклюзивний колір Geyser Blue з чорно-зеленими акцентами, що підкреслюють її унікальний стиль. Версія Platinum включає систему Harman/Kardon з 11,6-дюймовим тачскрином, шкіряні сидіння Nappa, а також ряд технологічних зручностей, таких як дзеркала, що автоматично складаються, і люк у даху.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!

Джерело subaru.com