Stellantis запустила власний навігатор для своїх авто e-Routes

Розробники Stellantis створили власну навігаційну програму e-Routes, яка доступна для власників електромобілів групи.

e-Routes дозволяє планувати поїздки на електромобілі, але плюсом програмного забезпечення від Stellantis стало використання даних про автомобіль у режимі реального часу. Додаток контролює рівень заряду акумулятора, характеристики та дані про споживання батареї, температуру повітря і багато інших параметрів, що дозволяє автовласнику більш точно розрахувати запас ходу, що залишився, побудувати маршрут з урахуванням дозаправок.

Побудувати маршрут можна на смартфоні або на дисплеї інформаційно-розважальної системи завдяки сумісності з протоколами Apple CarPlay та Android Auto.

e-Routes спочатку тестувався на електромобілях Citroen. Тепер додаток оновили та зробили доступним для електромобілів таких брендів групи, як Peugeot, DS, Opel та Vauxhall. Незабаром воно пропишеться для Fiat 600e, Fiat Professional (E-Scudo та E-Doblo), Alfa Romeo Junior Elettrica, Jeep Avenger та Lancia Ypsilon Electric.

Програма e-Routes включена в пакет підключених послуг Connect Plus, доступний у пробному режимі при покупці нового електромобіля. Після пробного періоду на нього необхідно передплатити €4 на місяць або €40 на рік.

Підпишись на головні новини у Google NEWS, щоб бути в курсі!